Porselen Lamine

Belirli aralıklarla vücudunuzun bakıma ihtiyacı vardır ve bu, canlı ve sağlıklı gülümsemeyi ömür boyu korumak için düzenli diş bakımını içerir! Doktor Samed Diş Hekimliği, her diş temizliği sonrası klinikten canlanmış ve gelişen ağız sağlığı ile ayrılmanızı sağlamak için son teknoloji diş tedavilerini kullanmaktan büyük gurur duyar.

Porselen Lamine nedir?

Porselen veya kompozit malzemeden yapılmış olan, laminalar, doğrudan dişlerin yüzeyine yerleştirilen ve güvenli bir şekilde bağlanan ince kabuklardır. Hem porselen hem de kompozit laminaların üretim ve yerleştirme süreci nispeten hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Yerlerine yerleştirildiklerinde, laminalar görünüm ve dokunuş açısından doğal dişlerinizle mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar ve ağzınızdaki diğer dişlere benzeyen bir görünüme sahiptirler.

Kaplamalar Neleri Düzeltebilir?

Sadece tüm gülümsemenizin parlaklığını artırmak için profesyonel diş beyazlatma hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda zamanla inatçı lekeler kazanmış dişler için bir çözüm olarak laminalar sunuyoruz. Laminalar, bu tür lekeleri etkili ve kolay bir şekilde gizleyebilir. Ayrıca, laminalar kırık veya çatlak dişler, renk değiştirmiş dişler, yanlış hizalanmış veya çarpık dişler, dişler arasındaki boşluklar ve aşınmış dişler de dahil olmak üzere çeşitli diş sorunlarını ele alabilir.

Porselen Kaplamalar Nasıl Yerleştirilir?

İlk olarak, diş hekimlerimiz tedavi gerektiren dişi veya dişleri ağzınızın dijital bir görüntüsünü çekerek dikkatlice inceleyecektir. Gerekiyorsa, laminaların bağlanacağı belirli bölgeden nazikçe bir miktar mine çıkarılacaktır. Daha sonra, kalıplar alınacak ve diş laboratuvarımızla iş birliği içinde özel laminalar titizlikle üretilecektir. Laminalar üretildiğinde ve şekillendirildiğinde, ikinci bir randevu için geri döneceksiniz. Bu ziyaret sırasında, laminaların boyutunun, uyumunun, şeklinin ve renginin istediğiniz özelliklere uygun olduğundan emin olacağız. Diş yüzeyine etkili bir yapıştırıcı uygulanacak ve ardından laminaların yerine yerleştirilmesi için lazer ışını kullanılarak hızla bağlanacaktır. Kısa bir süre içinde tam bir gülümseme dönüşümünün tadını çıkarabileceksiniz!

İletişime Geçin

 Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi Konak Apartmanı No 130 Kat 2 Daire 2, 34363 Şişli/İstanbul, Türkiye

Kozmetik Diş Hekimliği

Randevu İçin Hazır Mısınız?